INDIEN U CONTACT MOET OPNEMEN MET ONDERSTAANDE TEAMLEIDERS/LEIDSTERS KAN DAT VIA: WEDSTRIJDZAKEN@HZVHETVENNEWATER.NL

HEREN

Team Klasse Aanspreekpersoon emailadres Tel.
1 1e Divisie A Kocyigit, Olcay
1 Stef Liefting
2 1e klasse A Ko de Vries
2
3 2e klasse A Bram Karels
3 Remco Harkmans
4 4e klasse 02 Wout Wolven
4 Nick Wolven
5 4e klasse 02 Koen Verdonk
6 5e klasse 02 Teun Bouwman
7 5e klasse 02 Julian Vijzelaar
7 Daan de Jong
8 6e klasse 02 Rene Kaandorp
9 6e klasse Tobias Apeldoorn
10 7e klasse 03 Pierre Ruiter
10 Edwin Oostrom
11 Jan Roet
11 Don van der Woude
12 7e klasse 03 Guus de Backker
12 Tom van Baar
13 7e klasse 03 Thijs Noordman
14 7e klasse 03 Maurice Hoet

15                                                  Don vd Woude/Bert Out

VETERANEN

Team Klasse Aanspreekpersoon emailadres Tel.
Vet 1 1e klasse 1 Marcel Zoon
Vet 1 Juriaan Piet
Vet 2 1e klasse 1 Frank de Vos
Vet 3 1e klasse 1 Erwin Edelman
vet 3 Maikel Sombroek
Vet 3 Niels Groot

DAMES

Team Klasse Aanspreekpersoon emailadres Tel.
Dam 1 2e klasse 1 Dasy Veerkamp
Dam 1 Michelle Geesken
Dam 2 3e klasse 2 Roos de Zeeuw
Dam 2 Ieke Noort
Dam 3 3e klasse 2 Mieke van Steenis
Dam 3 Lisa Morsch

JEUGD

Team Klasse Aanspreekpersoon emailadres Tel.
JO19-1 Topklasse A Peter Brouwer
JO19-1 Fons van Haastrecht
JO19-2 Topklasse A Stef Liefting
JO19-2 Frank Klaver
JO19-3 1e Klasse 1 Pim Botterman
JO19-3 Jip Botterman
JO19-4 1e Klasse 2 Jan Hopman
JO19-5 1e Klasse 2 Chrétiene Nielen
JO19-5 Anette Hink
JO19-6 1e Klasse 1 Martin Harkmans
JO19-7
JO 19-8

JO17-1

Topklasse A Erwin de Boer/Patrick Mair
Frank en Chris Velseboer

Eugene Rozing /Cindy Blok

JO17-2 Topklasse A Willem de Vrij /Mike Kragtwijk
JO17-3 1e klasse Alex Alonso/Joris vd Velde
JO17-4 1e klasse Roland Vercammen
JO17-5 1e klasse 3 Julian Vijzelaar
JO15-1 Topklasse A Niels Haanstra
JO15-2 Boudewijn van Dam
JO13-1 Topklasse A Niels Haanstra
JO13-1 Jos de Lange
JO13-2 1e klasse 5 Bas Rentenaar
JO13-3 1e klasse Erwin Edelman
JO 13-4
JO11-1
1e klasse 1 Erno Oudejans
Stephan de Jong