Team Klasse Aanspreekpersoon
1      1e Divisie A      Kocyigit, Olcay      Stef Liefting
2      1e klasse  A      Juriaan Piet   Dolf Henschen
3      2e klasse  A     Bram Karels     Remco Harkmans
4      4e klasse          Wout Wolven   Nick Wolven
5       4e klasse         Koen Verdonk   Ravi Jongkind
6       5e klasse         Teun Bouwman
7        6e klasse        Daan de Jong   Julian Vijzelaar
8       6e klasse        Rene Kaandorp
9       6e klasse        Tobias Apeldoorn
10     7e klasse        Pierre Ruiter       Edwin Oostrom
11      7e klasse         Jan Roet Don van der Woude
12     7e klasse         Guus de Backker Tom van Baar
13     7e klasse          Thijs Noordman   Maurice Hoet                                                                                                                                                                                              14     7e klasse          Marcel Hoetjes                                                                                                                                                                                                                              15       7e klasse        Bert Out Don vd Woude

Team    Klasse        Aanspreekpersoon
Vet 1 1e klasse         Marcel Zoon  Juriaan Piet
Vet 2 1e klasse         Frank de Vos
Vet 3 1e klasse         Erwin Edelman Niels Groot

Dam 1 2e klasse       Daisy Veerkamp Michelle Geesken
Dam 2 3e klasse       Roos de Zeeuw Ieke Noort
Dam 3 3e klasse       Mieke van Steenis Lisa Morsch

Team      Klasse             Aanspreekpersoon
JO19-1 Topklasse A     Peter Brouwer   Fons van Haastrecht
JO19-2 Topklasse A    Stef Liefting Frank Klaver
JO19-3 1e klasse          Botterman Pim Botterman Jip
JO19-4 1e Klasse         Jan Hopman
JO19-5 1e Klasse         Annette Hink    Chrétienne Nielen
JO19-6 1e klasse          Koen Harkmans
JO19-7 1e klasse          Erwin de Boer Patrick Mair
JO19-8 1e klasse          Frank Velseboer  Chris Velseboer
JO17-1 Topklasse A     Eugene Rozing   Cindy Blok
JO17-2 Topklasse A     Willem de Vrij Mike Kragtwijk
JO17-3 1e klasse           Alex Alonso Joris vd Velden Dennis Dijkhuis
JO17-4 1e klasse           Ronald Vercammen
JO17-5 1e klasse           Julian Vijzelaar
JO15-1 Topklasse A      Niels Haanstra
JO15-2 Topklasse A      Boudewijn v Dam
JO13-1 Topklasse A       Niels Haanstra Jos de Lange
JO13-2 1e klasse             Bas Rentenaar
JO13-3 1e klasse             Erwin Edelman
JO13-4 1e klasse             Ed Oudejans
JO11-1   1e klasse            Stephan de Jong