Team Doelgroep Vorig seizoen Nieuwe klasse Voorkeursaccommodatie Speeldag Beker?
1 Senioren Olcay Kocyigit 1: 1e divisie 1e divisie Vennewater, het Vrijdag Ja
2 Senioren Ko de Vries 2: 1e klasse 1e klasse Vennewater, het Vrijdag Ja
3 Senioren Remco Harkmans 3: 2e klasse 2e klasse Vennewater, het Woensdag Ja
4 Senioren Frans v Westerop 4: 4e klasse 3e klasse Vennewater, het Vrijdag Nee
5 Senioren Nick Wolven 5: 4e klasse 4e klasse Vennewater, het Donderdag Nee
6 Senioren Teun Bouwman 6: 5e klasse 5e klasse Watertoren, de Maandag Nee
7 Senioren Koen Verdonk 7: 6e klasse 6e klasse Vennewater, het Woensdag Nee
8 Senioren Ruud Baltus 8: 6e klasse 6e klasse Vennewater, het Woensdag Nee
9 Senioren Jan Hopman 9: 6e klasse 6e klasse Vennewater, het Woensdag Nee
10 Senioren Pim Botterman 10: 7e klasse 7e klasse Vennewater, het Woensdag Nee
11 Senioren Tobias Apeldoorn 11: 7e klasse 7e klasse Vennewater, het Vrijdag Nee
12 Senioren Pierre Ruiter 12: 7e klasse 7e klasse Vennewater, het Woensdag Nee
13 Senioren Don vd Woude 13: 7e klasse 7e klasse Vennewater, het Donderdag Nee
14 Senioren Tom van Baar 14: 7e klasse 7e klasse Vennewater, het Woensdag Nee
15 Senioren Thijs Noordman 15: 7e klasse 7e klasse Vennewater, het Woensdag Nee
16 Senioren Maurice Roet 7e klasse Vennewater, het Woensdag Nee
17 Senioren Don vd Woude 7e klasse Watertoren, de Maandag Nee
35+1 35+ (zaal) Marcel Zoon 1e klasse Vennewater, het Vrijdag Nee
35+2 35+ (zaal) Frank de Vus 1e klasse Vennewater, het Vrijdag Nee
35+3 35+ (zaal) Erwin Edelman 1e klasse Vennewater, het Vrijdag Nee
JO19-1 Onder 19 Eugene Rozing JO19-1: Topklasse Topklasse Vennewater, het Vrijdag Nee
JO19-2 Onder 19 Martin Harkmans JO19-2: Topklasse 1e klasse (Reeks) Enterij de Vrijdag Nee
JO19-3 Onder 19 Erwin de Boer JO19-3: 1e klasse 1e klasse (Reeks) Vennewater, het Vrijdag Nee
JO17-1 Onder 17 Willem de Vrij JO17-1: Topklasse Topklasse Vennewater, het Vrijdag Nee
JO17-2 Onder 17 Niels Haanstra JO17-2: Topklasse Topklasse Vennewater, het Vrijdag Nee
JO17-3 Onder 17 Alex Alonso JO17-3: 1e klasse 1e klasse (Reeks) Vennewater, het Woensdag Nee
JO17-4 Onder 17 Julian Vijzelaar JO17-4: 1e klasse 1e klasse (Reeks) Vennewater, het Donderdag Nee
JO17-5 Onder 17 Daan Leguijt JO17-5: 1e klasse 1e klasse (Reeks) Vennewater, het Woensdag Nee
JO15-1 Onder 15 Niels Haanstra JO15-1: Topklasse Topklasse Vennewater, het Vrijdag Nee
JO15-2 Onder 15 Boudewijn van Dam JO15-2: 1e klasse 1e klasse (Reeks) Vennewater, het Woensdag Nee
JO15-3 Onder 15 Raymond Ullers 1e klasse (Reeks) Vennewater, het Woensdag Nee
JO13-1 Onder 13 Erwin Edelman JO13-1: Topklasse Topklasse Vennewater, het Vrijdag Nee
JO13-2 Onder 13 Erwin Edelman JO13-2: 1e klasse 1e klasse (Reeks) Vennewater, het Vrijdag Nee
JO13-3 Onder 13 Stephan de Jong JO13-3: 1e klasse 1e klasse (Reeks) Vennewater, het Vrijdag Nee
VR1 Dames Daisy Veerkamp VR1: 2e klasse 2e klasse Vennewater, het Woensdag Nee
VR2 Dames Lisa Morsch VR3: 3e klasse 3e klasse Vennewater, het Woensdag Nee