Lid worden, of meer informatie om lid te worden:
Ledenadministratie: Mark Zwaan
Email: ledenadministratie@hzvhetvennewater.nl

Bankrekeningnr: NL82RABO 0120.5926.65
Penningmeester: Edwin Smit
Email: penningmeester@hzvhetvennewater.nl

Secretariaat:
Secretaris: Marco de Laat
Email: secretariaat@hzvhetvennewater.nl

Wedstrijdzaken
Wedstrijdsecretaris: Peter Meijer
Email: wedstrijdzaken@hzvhetvennewater.nl

Kleding en materiaal :
Nicole Nuijens
Email: kleding@hzvhetvennewater.nl

Vertegenwoordiger HZV- SportRaad/GBSA:
Chrëtienne Nielen
Email: chretienne20@hotmail.com

Sponsor worden van HZV Het Vennewater?
Bestuurslid & Sponsoring: Marco de Laat
Email: sponsoring@hzvhetvennewater.nl

Voor noodgevallen qua wedstrijd afmeldingen kunt u contact opnemen met onze wedstrijdsecretaris dhr. Peter Meijer:
Tel: 06-10909743

Sporthal het Vennewater
Het Zevenhuizen 48
1852 JC Heiloo

Sporthal De Enterij
Middenweg 3 B
1906 AP Limmen

Sporthal De Watertoren
Watertorenweg 36
1931 BA Egmond aan Zee

AVG

In het kader van de AVG is elke vereniging gehouden aan het zorgvuldig omgaan met persoonsgegevens en beeldmateriaal. Bij HZV zijn we bezig dit zo goed mogelijk op orde te brengen. Op de HZV website en de social media plaatsen we regelmatig beeldmateriaal van de teams. Als hiertegen bezwaar bestaat bij individuele teamleden dan ontvangen we daar graag een melding over en plaatsen we van dat betreffende team geen beeldmateriaal of persoonsgegevens. Bij geen reactie gaan we ervan uit dat er geen bezwaar bestaat tegen plaatsing van beeldmateriaal of persoonsgegevens betreffende het team.

Namens het Bestuur van HZV het Vennewater.